Click Guardian Tracking
 
Makaleler
Hp Servis
Makaleler

HP Servis

HP Notebook Servis Hizmetimiz, HP marka PC, notebook, laptop ve Hp All in one servisi hizmeti, servis laboratuvarı ve çözüm ortakları ile bilgi ve iletişim teknolojilerini en doğru biçimde kullanarak, inovatif yapısı sayesinde kısa zamanda gelişen, yenilikçi uygulaması ile sektörde örnek alınan ve talep edilen bir teknik servis haline gelmiş̧ bulunmaktadır. 

HP Bilgisayar Servis Hizmetimize gelen cihazlarınızın öncelikle arıza tespitini saptıyoruz. Tarafınıza yasamış̧ olduğunuz bildirilerek onarım, bakım ve fiyat konusunda bilgi veriyoruz Kullanıcı onayı olmadan cihazınıza herhangi bir işlem yapmıyoruz. İşlemleri tamamlanmış̧ olan cihazınız kullanıcısına 6 ay ile 3 yıl arasında değişen servis garantisiyle teslim ediyoruz. 

Musteri portföyümüz aktif bilgisayar kullanıcıları, tasarımcılar, bilgisayar kullanıcıları, kurumsal şirketler ve ayrıca özel işletmelerden oluşan HP laptop Servisi hizmetimiz, geniş̧ bir yelpazede hizmet vermekteyiz. HP teknik servisimiz kullanıcıları için hp servisleri, (anakart tamiri, fan değişimi, kasa tamiri, bilgisayar bakım hizmeti ve upgrade hizmeti vb), yedek parça tamiri, işletmeler ile alakalı sözleşmeli servis hizmeti ve aynı zamanda internet çözümleri hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, Hp özel teknik servisimiz sahip olduğu tecrübe, kalite ve bilgi birikimini eğitim ve seminer ile bilişim alanında kendini geliştirmek gibi bir düşüncesi olan kurumlara aktarmaya devam etmektedir. 

HP Bilgisayar Teknik Destek Ekibi

Günümüzde değişen dijital dünya teknolojisini ve sektör değişimlerini takip ederek, örnek; HP Orijinal Yedek Parça Hizmeti olarak da güvenilir ve etik değerlerine bağlı bir anlayış̧ ile müşterilerimize kalite ve garantili teknik servis hizmeti sunuyoruz. 

Müşteri ve kullanıcılarımızın talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, onlara Notebook Batarya ve Adaptör Desteği hizmeti, garantili yedek parça ve bunların yanı sıra profesyonel çözümler sunmayı hedefliyoruz. Hp teknik destek ailesi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak kaydıyla bilişim alanında markalaşarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde önceliğimiz; iş ahlakı, bilgi paylaşımı, çalışanlara Değer vermek, samimiyet ve güler yüzlülük, takım çalışması, çözüm odaklılık, güvenilirlik ve dürüstlük koşulsuz Musteri memnuniyeti, stabil ve yüksek kalite çalışan profili, verimli satış̧ sonrası hizmetler, hedef odaklı çalışma, güçlü̈ satıl organizasyonu işin her bölümünde etik yaklaşım tarzı ile müşteri ve tedarikçilerimiz ile kurulmuş olan uzun dönemli ilişkilerdir. 

Cihazınızı, Hp All İn One servisimize vermeden önce, içindeki önemli dosya ve bilgilerinizi yedeklememiz gereklidir. Aksi takdirde meydana gelebilecek veri kayıplarından servisimiz sorunlu değildir. 

Notebook Ekran Değişimi kapsamı adı altında gerçekleştirdiğimiz işlemler, aksi belirtilmedi takdirde ya da daha önceden servise verilmemiş̧ ürünler standart fabrika çıkış̧ donanımlı olarak kabul edilmekte olup, kullanıcı tarafından ekstra donanım talep etmemekteyiz. 

Hp Worksitation (İş İstasyonu) Servisi hizmetimizde hiçbir şekilde lisanssız yazılım yüklemesi Yapılmamaktadır. Servisimize göndermiş̧ olduğunuz arızalı ürün içindeki lisanssız yazılım ya da yasal olmayan içeriklerle ilgili sorumluluk müşteriye aittir. 

HP Laptop Servisi

Laptop klavye değişimi gibi hizmetlerimizin tespit ve onay kapsamında ideal arıza tespit süresi 2 ya da maksimum arıza tespit süresi 5 gün olup, bu süre daha önceden müdahale edilmemiş̧, sıvı teması olmayan, kişisel taşınabilir standart bilgisayarlar için geçerlidir. 

Diğer bir yandan gerçekleştirdiğimiz Lisanslı Windows (işletim sistemi) Kurulumu hizmetimiz dahilinde, spesifik ürünler için bu süreler değişim gösterebilmektedir. İdeal onarım süresi 3, maksimum servis süresi 21 gün olup, yurt dışı siparişine ihtiyaç duyulan durumlarda bu süre Müşteri isteği kapsamında uzatılabilmektedir. 

Müşteri tarafından mesela; Anakart ve Ekran Kartı Tamiri/değişimi gibi durumlarda, ekstra hızlı ve yerinde Vıp servis hizmeti talebi için Müşteri temsilcimiz ile görüşebilir ve onay alabilirsiniz. Servis bedeli 120 tl(kdv hariç) ve altındaki ürünler onay almadan onarılmaz. 

HP Teknik Servis Hizmeti

Notebook Fan Tamiri ve Değişimi olan hizmetlerimiz, arıza tespiti veya onarım için servisimiz bırakılan kısmi çalışır halde ki ürünlerin onarımı gerçekleştirilmektedir. 

Termal Pad ve Macun Değişimi hizmetlerimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz, klavye, adaptör gibi diğer bileşenlerin kontrolü̈, cihaz tamamen onarılmadan mümkün değildir. Bu yüzden arıza tespit edilmiş̧ olsa dahi, onarılan cihazların son test aşamasında diğer bileşenlerle ilgili sorunları doğurabilmektedir. 

Kasa Menteşe Onarımı gibi de monte halde (sökülüp dağcılmış̧) ürünlerin arıza tespit işlemlerinde oluşabilecek sorunlardan servisimiz sorunlu değildir.  Ayrıca, Şarj Soketi Tamiri, gibi durumlarda da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

 


Tel: 444 56 33