Click Guardian Tracking
 
Ürünler / Hp tablet servisi

Hp tablet servisine İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra Türkiye'nin tüm illerinden arızalı ürünlerinizi aras kargo aracılığı ile teknik servise gönderebilirsiniz.

 

Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren hp tablet servisine sorunlu tablet bilgisayarınızı göndermek için ( 444 56 33 ) servis destek hattı telefon numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcileri görüşme esnasında sizi işleyiş hakkında bilgilendirerek servis kaydınızı oluşturacaktır. Servis kaydı oluşturmanız durumunda cep telefonunuza sms olarak ücretsiz aras kargo gönderi kodu yönlendirilir. Telefonunuza gelen kod ile birlikte yaşadığınız bölgede bulunan herhangi bir aras kargo şubesine giderek ücret ödemeden tablet bilgisayarınızı teknik servise gönderebiliyorsunuz.  Teknik servisimizin aras kargoda kayıtları mevcuttur. Size gönderilen ücretsiz kargo gönderi kodunu aras kargo şubesine vermeniz tablet bilgisayarınızı servise göndermeniz için yeterli olacaktır. Teknik servise giriş yapan tablet bilgisayarlar aynı gün içerisinde işleme alınır ve en kısa süre içerisinde onayınız alınmak üzere size geri dönüş yapılır.  Sizinle iletişime geçen servis personelimiz tablet bilgisayarın problemi hakkında sizi bilgilendirir ve onarımı için gerekli fiyat bilgisini paylaşır ardından onayınız dahilinde gerekli tüm onarım, bakım ve test işlemleri yapılarak sorunsuz bir şekilde adresinize teslim edilir.

 

Tablet bilgisayarlar için vermiş olduğumuz destekler aşağıdaki gibidir;

 

Anakart onarımı : Anakart onarım işlemi ,  konu üzerine deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Eğer profosyonel bir destekle yapılmaz ise anakartınız çalışmayacak duruma gelebilir. Belki de  küçük bir entegresinden kaynaklanan sorun çözülemez ve Anakart onarılamaz duruma gelir. Bu konuda profosyonel teknik servis ekibinin ilk müdahelesi çok önemlidir.

 

Ekran kartı değişimi : Ekran kartı değişim işlemi, anakart onarımında belirttiğimiz gibi deneyimli çalışanlar tarafından yapılması gerekmektedir.  Yapılan işlemde eğer anakart üzerine fazla ısı verilirse veya farklı hatalar yapılırsa geri dönülmeyecek sıkıntılar meydana gelir. Kesinlikle bu işlemi yapan çalışanların işinin uzmanı olması gerekmektedir.

 

Kırık Ekran Tamiri : Ekranı kırılan veya hasar gören tablet bilgisayarlarınızın gerekli tüm onarım işlemleri yapılmaktadır.

 

Pil & Şarj Arızaları : Şarj tutmayan tablet bilgisayarlarınızın gerekli tüm onarım işlemleri uygulanır aynı zamanda talep edilmesi durumunda yeni pil değişimi yapılır.

 

Tablet sıvı teması : Sıvı temasına maruz kalmış tablet bilgisayarlara bakım ve onarım işlemleri uygulanır.

 

Yazılım Sorunları : İşletim sisteminden kaynaklanan tüm sorunlar teknik serviste çözüme ulaştırılmaktadır.

 

Ayrıca servisimiz tablet bilgisayarlar için ekran, pil, adaptör v.b ürünlerin satışını yapmaktadır.

 

Hp tablet servisi  profosyonel çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize maksimize edilmiş memnuniyet sunmayı ilke edinmiştir.

 

Sadece Bir Telefonunuzu Bekliyoruz.


Tel: 444 56 33